| Daria a întrebat:

Cum e o zi obisnuita din viata voastra? Dar o zi de vacanta?love struck
Faceti un program daca vreti.happy

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

O zi de şcoală:
Mă trezesc la 6, moţăiesc până la7, la 8 merg la şcoală, vin la 2. Mănânc, iar apoi stau pe net până pe la vreo 5, apoi îmi fac temele. Pe la 7 fac vreo 100 de abdomene, apoi mă uit la televizor şi la 10 mă culc.
O zi de vacanţă:
Trezirea la 9 şi stat în pat până la 11, la 12 iau prânzul, de la 1 la 4 sau 5 stau pe net. Pe la 5 ceva plimbare, la 7 mă uit la televizor, api mmai fac nişte nimic şi mă culc pe la vreo 11.
ŞTIU! Am cea mai PLICTISITOARE viaţă. crying

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la ce îți trebuie?
Pa, pa.