| 0PopaPorno a întrebat:

Cum e pe la Mate-Info? ( la profil ma refer )
Vi se pare atat de greu? happy

3 răspunsuri:
| AlxMro a răspuns:

Este cel mai usor profil. Ca sa ai note bune nu trebuie sa iti pierzi zilele invatand, ca la celelalte profile. Zic asta in sensul ca la mate-info nu este de invatat robotic, pe derost ci se invata logic, daca prinzi din clasa rationamentul pe care se bazeaza ceea ce iti este predat atunci nu ai treaba.

| AAlinaaa a răspuns:

Da, este foarte greu.

| fridaythe13th a răspuns:

Depinde si de liceu. Eu sunt la filologie, dar in liceul meu, Mate-Info este foarte greu. Dar stiu licee in care se intra de placere la Mate-Info. Sper ca ti-am fost de ajutor! :*