| vl96cos a întrebat:

Cum e prima zi de scoala din clasa a 9-a? happy

3 răspunsuri:
| Filozoful a răspuns:

Forte tare,si amuzant,deoarece o sa vezi noi adolescenti de seama cu tine,care la inceput o sa iti apara amuzant,in felul cum arata fiecare,dar o sa te obisnuiesti,acum depinde si la ce profil intri,ca poate gasesti fete multe,si dupa ceva timp poate iti faci si prietena.
Oricum sa nu iti fie frica, deoarece, la randul fiecarui adolescent care trece in clasa 9-a se gandeste cum o sa fie.Bafta la fete multe.si frumoase.

| wforweirdo a răspuns:

La fel cum a fost şi acum un an, şi acum doi ani etc.

| Castorul a răspuns:

Amuzant. In prima zi toti au emotii si nimeni nu vrea sa supere pe nimeni. O sa poti intra in vorba cu toata lumea sa vezi cum ii cheama, unde au invatat, unde locuiesc etc. In general acum la inceput sa leaga o multime de prietenii noi.
E suficient sa fi zambitor si deschis si o sa te integrezi imediatwinking