| Daria a întrebat:

Cum e programul tau intr-o zi obisnuita din vacanta?happy

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

In vacanta ma trezesc aproximativ la 12:00. Apoi ma spal pe fata dinti, iau dejunul; dupa care imi fac un fus mai stau pe net. Pe la 16:00 ies in oras cu prietenii si ma distrez la maximhee hee apoi vin acasa seara de fiecare e diferit depinde de ocupatiile pe care le avem planuite cu prietenii si iau cina mai citesc ceva scriu in jurnal; D ma cult si visez.

6 răspunsuri:
| Crisstinutzza97 a răspuns:

Ma trezesc pe la vreo 12, 1, 2 maxim aprind tv-ul si pc-ul pe la vreo 4 jum ies afara ma disterez cu pretenii cam pana la vreo 9 jum si seara aprind pc`ul si vb la tl(cu cea mai buna prietena) pana dimineata la vreo 4, 5 cateodata se face si...6big grin

| kittykat a răspuns:

Pai ma trezesc cam pe la 12 dupa-amiaza big grinbig grinbig grinbig grin strang oleaca de prin casa ca sa nu sp mama ca st lenesa tonguetonguetongue apoi vr sa ma uit la tv dar de obicei nu`i nimic fain apoi ma duc in pat si iau mp4`ul si vr sa ask muzica dar ma sacaie sora mea si ma culca si ma trezesc pe la 8 si intru pe net big grinbig grinbig grin Cam asta big grin

| Buuff a răspuns:

Pai ma trezesc la 2. stau putin la pc (jumate de ora-o ora ) fac patu mananc spal vaselel...(foarte repede ) lenevesc pentru ca e foarte cald. seara pana pe la 10-11 ies cu prietenii. intru in casa fac baie stau la pc pana pe la 3-4 laughing si dorm ...program plictisitor de leneveala.a da si cat e cald si lenevesc ziua citesc destul de mult dar nu in fiecare zi

| CrazyGirl2 a răspuns:

Salut si tie...
pai...ma trezesc pe la 12-1, mananc, stau la calculator pana pe la vreo 4, apoi merg afara pana pe la vreo 10...si apoi ma culc pe la 2-3(pana la ora aia plangcrying)

| Barbielifeinplastic a răspuns:

Ma trezesc la 10 deobicei.Mananc.imi deschid pc`ul.imi sun prietenul.mai stau pe pc dupa care pe la 5-6 ies in oras.la o terasa sau pe o banca in parc pana la vreo 9-10 seara :d

| Simpluuu a răspuns:

PAI ...ma trezesc la 10 mananc, ma joc pe hi5
ma duc la matusa si ma joc cu calul si cu pisicii
ma joc cu prietenele mele si alte lucruri
nu imi irosesc timpul degeaba um fac uni