| IustinaSiAtat a întrebat:

Cum e sa te tai cu lama? adica eu am incercat sa am zgarii doar cu compasul putin. dar vreau sa stiu cum e cu lama.cine a incercat plzzz spuneti-mi si mie... doare rau de tot? si va rog fara comentarii de genu :nu merita sau mai bine taiete cu fierastraulaughing)FUNDA la cel care stie si care ma ajuta:d

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Hmm
Depinde cum vrei sa o faci
Repede...sau lent sa vezi cum se scurge sangelehappy
Eu unu am facut`o lent
Observam cum mi se scurgea sangele.
Orcum trebuie sa fii si putin bolnav sa faci asta'
P. S Rog ca acei agarici care au pofta de misto sa isi tina pliscu!
P. SS Nu vreau mesaje de genu " Esti emO? Te omori? " sau alte slobozuri

8 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

E bine sa stiiwhistling

incearca si tuhee hee

| lucian a răspuns:

Da normal esti emo

| DdDiX a răspuns:

Da doare am incercat si io...asa ca nu te sfatuiesc sa o faci:*

| IustinaSiAtat explică:

Sunt fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am numai o intrebare la intrebare:Esti EMO?

| NANANAHehh a răspuns:

Cum e sa te tai din greseala cu cutitul? nu doare nu?

| Căpşunăă a răspuns:

E destul de tare da daca vrei prima data nu te taia adanc
si stai linistita nu curge mult sange; 0decat daca te tai fffff adancwinkingsper ca am fost de folosbig grin

| bogdan58 a răspuns:

Esti cam nebun, fra suparare. Te va durea doar putin si pe moment depinde de loc, daca iti tai vene mai marii ar sa te cam doara si ai sa dai oltu popii v_v