| dya a întrebat:

Cum e treaba cu cartela aia Sim gratis de la astia de la Orange? Are cineva si cum e trebuie sa platesti ceva sau e pe abonament? Explicati-mi mai detaliat ca de pe site lor nu prea am inteles mare lucru...adica iti da cartela aia doar ca sa o consumi fara ca tu sa platesti nici un ban?

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Da, iti trimit cartela gratis. pur si simplu completezi formularul ala de la ei si in scurt timp iti primesti cartela fara sa platesti nimic.in plus ai 10 minute si 10 mesaje gratis in fiecare luna.nu este abonament, este cartela prepay.singur dezavantaj este ca nu poti transfera credit timp de 6 luni.nu stiu de ce.