| zizu07 a întrebat:

Cum este filmul "The Proposal". Merita vazut? Ce nota i-ati da?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

The Proposal e o comedie romantica care mi-a placut mult. Pe o scara de la 1 la 10, i-as da 10.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie mi-a placut filmul.

| DeeVee a răspuns:

Nu este cine stie ce....se putea si mai bine...

Baby.ShiNe

| Elena97M a răspuns:

Naspa... Am vazut si mai interesante.
][ parerea mea ][

| zizu07 explică:

Pana la urma, m-am uitat si eu. Mi-a placut, dar fiind comedie nu am prea ras la el.happy

| andreea27 a răspuns:

Mie una mi-a placut...eu zic ca merita vazut... cel putin din punctul meu de vedere, dar mai bine uita-te tu la cateva secvente si o sa te convingi singur/a.