| roxana_2816 a întrebat:

Cum este in clasa a 12a? este o clasa grea? profii sunt mai exigenti decat au fost pana acum? este adevarat ca este cea mai frumoasa clasa din toti anii de liceu? ca in toamna trec si eu a 12a si vreau sa stiu cam ce ma asteaptalaughing, cel mai bun raspuns funditalove struck

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Mie clasa a 12-a mi s-a parut cea mai frumoasa clasa din liceu. Desi nu am fost o clasa chiar unita, totusi ne-am inteles mai bine parca anul asta. Profii sunt la fel ca pana acum, cei care predau materiile pentru bac sunt mai exigenti in sensul ca ne-au dat multe variante de scris, trebuia sa invatam putin mai mult decat la celelalte materii. Ceea ce nu mi-a placut a fost exigenta absurda a unor profesori care predau materii pe care nu le aveam la bac; ei aveau pretentia sa stim toate lectiile, sa ne scriem mereu temele desi aceste obicte nu ne trebuiau. Dar pe semestrul al doilea o sa va lase din ce in ce mai mult si profii mai exigenti, colegii nu prea o sa mai vina pe la scoala, etc De asemenea banchetul, ultima zi sunt cele mai tari experiente din tot liceul(mai ales ultima zi cand iesiti cu masinile sa tipati) mie una mi-au placut foarte mult:X Tot ce trebuie sa mai stii este sa-ti programezi bine timpul si sa nu lasi pe ultima suta de metri invatatul. Eu acum am terminat clasa a 12-a si pot sa spun ca nu e deloc asa infricosatoare precum spun unii; daca-ti vezi de treaba ta si inveti la timp nu vei avea probleme.

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Multumesc:*

| roxana_2816 explică:

Multumesc pentru sfaturi si bafta la backiss

| roxana_2816 explică:

Npckiss