| Tobessjd a întrebat:

Cum este la liceele mai bune in care intri cu media peste 9? Toți stau cu nasul în carte și învață în fiecare pauza? Profesorii cum sunt?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca toata lumea invata pe rupte, de aceea au si renumele de "liceu foarte bun".
Profesorii sunt exigenti, ca la orice liceu cu pretentii mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii aroganti, rai, cu bani multi, fumatori/drogati in general, smecheri SAU tocilari absoluti.
Parerea mea e ca un liceu bun e unul de mijloc, nu unul de top. Iti spub din propria experienta