| Anonim2938 a întrebat:

Cum este liceul Jean Monnet din Bucuresti? Cum sunt profesorii, copii... spune`ti`mi mai multe despre liceu..este bun? Dau funda+vot! mersi

Răspuns Câştigător
| Ralluca99 a răspuns:

Este foarte bun liceul! Nu crede tot ce spun astia pe la TV! Bai profii sunt foarte ok daca nu ii superi ..chiar de treabawinking Copii de acolo sunt asa-si-asa... unii mai buni altii mai rai..depinde! Conteaza ca sa iti vezi tu de interes ...ptc acolo sunt toti pe interes! Mai ales cin din clasa a12a! te pup! sper ca am ajutat! Funda?