| melissa_3397 a întrebat:

Cum este mai ok? o fata fitoasa si machiata, sau o fata care nu are fite si mai naturala adica fara machiaje? pentru baieti da si pentru fete :*:X

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca fata cred ca ambele tipuri de fete sunt ok.Adica m-as vedea amica cu elehee heePana la urma orice are nevoie de un sfat din cand in candbig grin

| fluturas a răspuns:

O fata care nu are fite si mai naturala, dar care stie sa aiba grija de eawinking

| Firefly a răspuns:

Daca o fata este machiata, nu inseamna ca este si fitoasa:p
Eu am vazut multe fete naturale cu multe fite. Dar nu judec oamenii dupa aparente.
Dar nu stiu de ce atunci cand vedem o fata mai ingrijita pe strada sa ne uitam la ea ciudat si o catalogam drept "fitoasa". Foarte gresit!

| yanny`s a răspuns:

Eu merg pe naturalbatting eyelashes

| Deea :x a răspuns:

Fitsoasa si machiata. Asta-s eu! love struck

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Fi tu insati asa esti cea mai frumoasa

| D33a98 a răspuns:

Pai am o prietena care se machiaza si are doar 10 ani. Deci mai bine sa fii naturala pana in clasa a 8 a.
Funda?hee hee

| pithicot a răspuns:

Depinde si de gusturile fiecaruia.Nu zice nimeni ca nu te poti machia, dar sa nu exagerezi...Parerea mea este ca fetele naturale sunt cele mai finute.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Nu judec pe nimeni dar mie imi place sa fiu naturala.

| Stroescu a răspuns:

Fitoasa