| Betty18 a întrebat:

Cum este viata voastra in prezent? trista sau una fericita? povestiti-mi si mie daca vreti

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, toti oamneii trecem atat prin momente frumoase cat si prin momente triste, nu poate fi totul perfect.aEu am o viata obisnuita si pot sa zis sincer ca sunt sanatoasa, am o familie buna, totul e aproape perfect, dar nu e, caci desi par foarte fericita nu sunt, pentru ca am avut ghinion in dragoste, m-a parasit iubitul si asta m-a afectat destul de mult, dar sunt increzatoare si nu ma dau batuta de greutatile vietii.

| machupicchu a răspuns:

In afara de un adenom hipofizar, 2 adenoame pe cele doua suprarelnale, un melanom operat, BPOC cu emfizem pulmonar, o insuficienta suprarenaliana, o insuficienta cardiaca, mai nou modificari in structura ganglionului axilar drept( pe care nu le-am investigat inca), in rest totul este perfect si nu am o viata trista, ci contrar asteptarilor medicale, inca voi continua sa o am...
sanatate voua...

| 1968 a răspuns:

O viata controlata de cei din umbra!

| yanny`s a răspuns:

Trista...as avea multe de povestit, dar parca nu as avea nimicstraight face a ta cum e?