| Andraandrutza12345678 a întrebat:

Cum fac baiatul pe care îl plac indragosteasca de mine? va rog cât mai multe detalii dau funda!

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Depinde foarte mult de cati ani ai...
Zambeste-i, vorbeste cu el, incearca sa fii finuta *sa ai grija la comportament, sa nu folosesti unele expresii prostesti ...de prost gust*

Daca nu va cunoasteti inca atunci ai un pic grija si la haine. Sa nu te imbraci ca o usuratica dar nici ca o maicuta.

In principiu zambeste-i si vorbeste cu el ca sa-si dea seama ca il placi cat de cat.
Daca te place si el atunci nu o sa te ignore. O sa faca el primul pas.

Succes!

| Sportfreak a răspuns:

Daca esti urata nu ai nici o sansa big grin

| Apdosok a răspuns:

Trebuie sa ai muta grija de tine. Nu conteaza numai sa clipesti si sa iti rasucesti parul cu degetul(desi poti sa incerci) trebuie sa fii ingrijita, sa te speli, sa zambesti...

Trebuie sa zambesti si sa intri in vorba cu el. Eu de obicei reusesc. Vorbeste de un infinit de ori pe zi cu el pana ii cazi draga. O sa faca el primul pas.

Mult succes!

P.S: Nu exagera cu machiajele/cuafiurile, frumustea naturala e cea mai frumoasa! :*)