| Alinut2003 a întrebat:

Cum fac clickbait in asa fel incat atrag copiii, dar nu primesc foarte mult hate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hate primesti oricum, tu fa clickbait acolo. Daca te injura in comments, fi fericit si injura-te cu ei deoarece faci engagement si ai sansa sa ajungi in trending.

| lexu23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa ajungi ma in trending cand nu ai multi abonati? Tu macar ai inteles ce-ai spus =]]?

7 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Mi-au intrat hotii in casa
Mi-au furat laptopul
mi-au spart capul
am cazut pe strada

| AlexDarius3 a răspuns:

Dezactiveaza comentariile si daca vrei like-urile si dislike-urile.

| AlexDarius3 a răspuns:

Asta ca sa nu primesti hate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Pai nu face engagement, mai bine sa le lase sa se injure or aia intre ei or sa le dea si el rekturi si sa-l injure cu sutele. Ajunge in trending daca are mai multe comentarii primite pe ora decat alt video din trending. Exista extensii precum vidIQ si SocialBlade sa-ti arate cat de usor e sa ajungi in trending in Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| PavelVladescu a răspuns:

Am vorbit cu Andra Gogan! Toți copii vor inebunii?