| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac credite pe IMVU. vreau detaliiiiii... FUNDA buneinteles.

Răspuns Câştigător
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Buna Anca faci credite asa:Te duci la earn credit apoi dai la invite and refel people acolo dai si dai alta pagina acolo iti faci un id pe yopmail si il scrii pe primul si pe al doile scrii un nume apoi o sa iti vina un e-mail pe adresa acea apoi scrie un yes si un No dai pe yes apoi inchizi pagina care s-a deschis si dai din nou yes acolo iti faci un cont pe care trebuie sa iti intre cineva si sa iti dea de 5 ori chat bafta funda?