| AmphetamineGirl a întrebat:

Cum fac la CityVille sa scada numarul de locuitori?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Yryna14 a răspuns:

Cred ca daca demolezi casewinking

| BackAgainToTPU a răspuns:

Scoate case, dar vezi sa nu ramai fara locuitori apoi big grin

| andreitudose09 a răspuns:

Oare de ce ai avea nevoie de asa ceva? Intr-adevar, trebuie sa demolezi din case, apartamete etc. Procedura asta se face apasand in dreapta jos pe iconita cu sageata, alegi REMOVE si cu optiunea remove selectata apesi pe locuinta respectiva (casa demolata va disparea definitiv, iar tu vei primi o mica parte din suma platita pe ea). Dar inca odata: la ce ti-ar trebui sa scazi nr de locuitori?