| senstein a întrebat:

Cum fac o fata geloasa, sa o enervez urat... ceva de genul?(nu-mi ziceti sa ies cu alta ca nu vreau)

A fost mai demult gagica mea si inca tanjeste dupa mine, e prietena cu niste amici de-ai mei si mai mereu dau de ea... nu mai is cu ea din cauza ca a fost panarama si inca e dar tine mortis sa avem o relatie din nou si ca nu va mai gresi. Stiu de ce vrea asta dar nu o sa mearga.

1 răspuns:
| valentyn32 a răspuns:

Vb cu o prietena dea ta mai de incredere si spune-i daca vrea sa te ajute sa o faci geloasa pe acea persoana de care zici tu laughing