| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa 100%, ea a zis ca ma place 60% si vreau sa ma placa 100%. Plzz sfaturii. Fundaa happywinking.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Spune-i ca esti frate'su. straight face Omule, cand o fata-ti spune ca te place 60%, inseamna ca te place mult! Nu-l place nici pe tatal ei 100%, dar pe tine?

2 răspunsuri:
| Fazanu a răspuns:

Pai daca mai tin minte matematica elementara de gimnaziu, 60% inseamna 60 impartit la 100, care este egal cu 3 pe 5.

Pe bune frate, vorbeste cu ea si nu te mai lua dupa parerea celorlalti. Iar chestia asta cu procentele e o prostie.

| Alex0756 a răspuns:

Ba tu esti un bou cat caru de mare!