| swordman a întrebat:

Cum fac sa ajung un fotbalist mai bun,sa pot da suturi mai bine plasate,sa pot deposeda, metobe de dribling si scheme?
Va dau funda!

2 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Frate nici Messi nu era super bun dar in tim prin antrnament a devenit unul dintre cei mai valorosi fotbalisti, antreneazate si tu trage 50 de suturi la poarta si noteaza in fiecare zi cele mai bune suturi si in cateva zile vei vedea diferenta vei trage mult mai puternic si mai bine

| k1NNNdeR a răspuns:

Trebuie mult antrenament.Depinde daca vrei sa poti da suturi puternice am eu o metoda ca sa iti calesti piciorul dar nu iti recomand desi metoda este mai mult pentru "calire".Dai cu piciorul de 10 ori dimineata si de 10 ori seara intr-un lemn/copac dar nu sunt absolut sigur.Cel mai bine ca sa dai suturi precise este sa plasezi niste galeti cu gat larg si sa incerci sa introduci mingea acolo happy Good Luck.