| ralucaralu a întrebat:

Cum fac sa fiu mai dezghetata(descurcareata)? Cum pot sa nu mai fiu asa timida si sa am mai multa incredere in mine?

6 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Si eu sunt timida. Dar cu timpul te vei schimba. Oricum nu vad problema. Ce daca daca esti timid. Mai bine asa decat inganfat si tupeist.

| User a răspuns:

Stai mai mult la soare.

| Lopu a răspuns:

Aha.Asta depinde si de samanta din care tea-i trasbig grin
Si eu eram foarte timidatongue. Dar cu timpul mi-am dat seama ca nu rezolv nimic daca sunt asa de ''incuiata'' in minehappyPrietenii mai incurajat sa trec peste tot:X.Si asa a si fost

Cu rusinea nu ajungi nimic in viata in plus, lumea te considera si un pic prostuta pentru faptul asta.big grin

Succeskiss!

| Elena1234456 a răspuns:

Pai trebuie sa consientisezi ca toti oamenii fac greseli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa fii timid decat tupeist? pfooa nu stii ce vb...mai bine tupeist... daca esti timid te ia toata lumea de prostwinking

| zooooza a răspuns:

Cand am zis "tupeist" m-am referit la a nu vorbii urat cu oameni mai invarsta sau a nu-i cara palme celui cu care vorbesti. :p