| Rdk_Alex_1994 a întrebat:

Cum fac sa ii atrag atentia unei fete, pe facebook, si sa intru in vb cu ea?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Simplu: Ii dai like la poze si te bagi in seama cu ea, asa fac alti baieti cu mine pe care nici macar nu ii cunosc, dar daca sunt pe placul meu, e ok.
Nimic nu te opreste sa incerci, mult noroc!

5 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

Heey,ce faci? Ai vazut..Iti place... e tare greu :-J

| Mozambic19 a răspuns:

II dai like la poza, ii lasi com, o ciupesti, dupa care intri pe ea "hey cf "
daca si ea te place, si vrea sa vb cu tine iti va raspunde, daca nu, nu

| drogh a răspuns:

Pentru a-i atrage atentia ii poti da Like la tot ce are ea pe acolo sau o ciupesti, orice..., apoi sa incepi prin amaratul de 'Buna' si o intrebi ce face, apoi ii spui complimente.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Pur şi simplu o bagi in seama si totul decurge de la sine.

| 克里斯提 a răspuns:

"Buna! Ce faci?" Nu-i asa greu