| DianaAndreea90 a întrebat:

Cum fac sa imi apara si mie melodia pe care o ascult la status la mess? Cum se numeste programul sau ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| stillhartu a răspuns:

Gasesti aici un program http://numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/. Aici gasesti si cateva sfaturi de instalare http://rhadooandrei.haipa.ro/2008/10/25/melodia-la-status-ymess/. Succes!

| stillhartu a răspuns:

Nu stiu. Nu l-am incercat. Probabil ca are. Incearca

| stillhartu a răspuns:

Trebuie sa aiba pe undeva meniu, apoi optiuni si status settings bifezi acolo unde scrie ca folosesti winamp iar in partea de jos sunt trei chestii pe care le debifezi pe toate. Daca nici asa nu functioneaza, intri in winamp la preferinte ctrl+p apoi in dreapta jos este General purpose si in lista din stanga care iti va aparea, cauti cum se numeste programul acesta ce l-ai instalat si ii dai configurare. iti apare o casuta in care scrii $A-$T.

| DianaAndreea90 explică:

Am messenger 10 si ala nu merge ma puteti ajuta?

| DianaAndreea90 explică:

Dar apare scrisul cu albastru?

| DianaAndreea90 explică:

Deci imi pune la status situl de pe care l-am luat... dar nu melodia sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand programul, are multi virusi!