| AlexandraMihaiAlexandraaMihaii1978 a întrebat:

Cum fac un baiat sa simta ceva pentru mine?
Dau fundită.♡

4 răspunsuri:
| superuamen a răspuns:

De fiecare daca cand il vezi zambeste-i frumos, complimenteaza-l, sa nu pari prea disperata. fi asa relaxata, incearca sa vorbesti si tu despre ce ii place lui si d fiecare data cand simti nevoia si iti dai seama ca e un moment bun. spune-i cat de important e pentru tine, cat de mult inseamna pentru tine, multumeste-i ca este alaturi de tine si. in mare crezi in tine, o femeie care se simte seducatoare este seducatoare!

| A7n7d7r7a a răspuns:

Vorbesti cu el, impartaseste-i gandurile tale, pasiunile si lasa-l sa te cunoasca cu adevarat. Nu incerca sa pari in fata lui ceea ce nu esti si nu te stradui prea mult sa ii atragi atentia, lasa-l sa isi doreasca sa fie langa tine! Daca nu vei reusi, pur si simplu nu exista acea chimie intre voi, deci nu te intrista! :* Mult noroc!

| 愛日本 a răspuns:

Sa te comporti frumos cu el, sa il ajuti, sa fii cu el, sa il faci sa rada, dar nu exagera.O sa devii stresanta.

| Xpressurself a răspuns:

Sa faci pe cineva sa simta ceva pentru tine...mai greu.
daca simte ceva pentru tine bine, daca nu, tot ce poti sa faci este sa-l lasi sa te cunoasca si sa stea in preajma ta. astfel, daca te place va gasi el ceva la tine ce sa-l atraga.
incepe prin a-i zambi cand va intalniti. insa fi discreta. nu da impresia ca esti disperata, te va folosi in acest caz stiind ca te poate avea oricand.