| KiryuZero a întrebat:

Cum fac un video ca asta? http://www.youtube.com/watch?v=VNnP6hjJX7w funda si vot

Răspuns Câştigător
| Trololord a răspuns:

Sony Vegas e un program de facut filme foarte foarte bun. Daca nu ma insel, poti gasi un Trial gratuit de o luna oficial, chiar de la Sony.
E greu sa iti explic ce trebuie sa faci, dar ce a facut tipul ala e simplu: selectezi episoadele, tai ce te intereseaza din ele, restul stregi. Apoi creezi niste "slide"-uri cu scris gen "top 10 cele mai bune masini", cauti niste muzica, sunete si altele. Fara efecte speciale e chiar usor. Uita-te la niste tutoriale si iti vei da seama repede ce trebuie sa faci. Multa bafta. Sper ca te-am ajutat.