| lavy_2651 a întrebat:

Cum faci ca un baiat sa te placa? un baiat mofturos si alintat fundita

Răspuns Câştigător
| bebesan a răspuns:

Ii dai semne ca iti place de el (eventual eu spui daca nu te pricepi altfel) iar apoi cand a muscat "momeala" il tratezi cu indiferenta ceva timp (cateva zile)

1 răspuns:
| Barbiiiiee a răspuns:

Pur si simplu prin felu` tau de a filove struck.Gaseste motive sa il bagi in seama.cauta'l.si daca ii arati ca esti o fata simpatica si desteapta e imposibil sa`si mai tina ink nasu` pe suslaughing. SUCCESlove struck