| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Cum faci o fata care tia furat prietenul sa sufere? o urasc vreau sa sufere exact pe cat m-a facut ea sa sufar va rog sfaturi fundawinking

Răspuns Câştigător
| Marix_9096 a răspuns:

Trebuie sa ii arati ca nu iti pasa de nimic legat de ea. Iar atunci cand vei afla ca place un baiat, fa tot posibilul sa ii atragi atentia baiatului respectiv. In caz ca te vorbeste pe la spate, confrunto direct, vorbeste cu ea in public si fa-o sa arate penibil si inferioara tie. Cauta sa afli cat mai multe despre fostele ei relatii si dusmanii si da-ti seama ce o deranjeaza cel mai tare. Continua in ritmul asta si sigur o vei face sa sufere.

6 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Ia o bata de baseball si da-i in cap.Iti garantez ca o sa sufere vreo cateva saptamani la urgente happy

| Roberta a răspuns:

@BauBau buna idee, asculta sfatul lui /ei happy

| Viviannnnnna a răspuns:

Iiii :X:X:X ce intrebare superrrrr :X:X:X :O:O nota 10!
pai...fa rost de niste poze mai intime smug. si pune.le pe un blog numit fosta prietena rolling on the floor smug sa o vada o tara intreagaa :X rolling on the floor
[daca faci asa vz cum faci dar da.mi si mie blog.ul laughing] sau povesteste.i cand esti cu ea si prietenul momente intime... devilrolling on the floor de ex : bai vasilica stiai ca asta maricica a fost cu atatia tipi rolling on the floor si i.a inselat pe toti rolling on the floor oh go on ii place sa se f*ta cu rromi hypnotizedstiu multe despre ea! mai vrei sa stii ceva smug? rolling on the floor))

deci ar fi genial rolling on the floor

| DianaScorpio a răspuns:

In primul rand gandeste-te nu la faptul ca ea ti-a "furat" prietenul, ci la faptul ca prietenul tau a ales-o pe ea. E om, are minte sa judece, sa stie ce vrea, iar daca el este fericit alaturi de ea, iar tu vrei sa o faci sa sufere, se vede ca nu ai tinut prea mult la prietenul tau.

| jeleuriursuleti a răspuns:

Mergi la psiholog.

| anoniiim a răspuns:

Incearca sa.ti gasesti un prieten mai frumos ca cel pe care l.ai avut incat si eaa sa.l placa.probabil va merge.:*