| ROZzMania a întrebat:

Cum faci pe una de a sasea sa te placa. Fetele sa raspunda

3 răspunsuri:
| Alexandra_4191 a răspuns:

Pai nu stiu cat de mult se gandeste o fata de clasa a 6-a sa fie cu cineva
dar daca se gandeste poti incerca sa o faci sa se simta iubita, sa ii faci mici cadouri, sa te uiti la ea zambind, sa glumesti cu ea, sa o condunci acasa, sa zici asa cand se glumeste despre ea ca vai ce n-as da sa fiu cu u

| cuteandfunny a răspuns:

Trebuie sa fac o calatorie in timp laughing) (acum 4 ani...) in clasa a 6a de ex ca vine si 1 Martie eu zic sa ii iei un martisor mai special (adica nu unul oarecare pe care il dai oricarei fete ) mie de ex mi-a adus un baiat pein clasa a 5 a sau a 6a un martisor asa frumos pe care nici acum nu l-am uitat, sa incerci sa intrii in vorba cu ea sau sa intrebi de ea la celelalte colege (crede-ma ca vestea o sa zboare pana la ea de nici nu o sa-ti vina sa crezi laughing )

| bubulinabia a răspuns:

Du-i o floare,o ciocolata,arata-te interesat de eahappy,Invit-o la o plimbare,la un suc, ceva,, doar asa o poti cuceri si zic eu sa incerci sa o faci sa te placa