| Antonik a întrebat:

Cum faci sa devii o fata populara? :*

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Sa te porti frumos cu toti oameni si sa nu barfesti ( bine sa nu fi tocilara si urata) big grin dar sunt sigoora ca tu nu estiwinking

11 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Zambeste, vorbeste frumos, poarta te cat mai natural, imbraca te cat mai frumos si fara fite

| ladygaga a răspuns:

Pai fetele de la mine din clasa[cele populare.
sunt luate de c**ve si proaste.
Eu una asa le consider.
Umba cu toti baietii dupa ele, nu `si vad de invatat, deci eu nu te sfatuiesc sa fii o; fata populara;
Populara inseamna mai multe lucruri,. in principiu populara=increzuta, superioara tuturor, cel putin asa cred cele din clasa mea.

| Necunoscută a răspuns:

Urcă-te pe o masă (într-o terasă) şi dezbracă-telaughing. Sigur vei fi popularăhappy

Glumescrolling on the floor

Fi tu! Nu încerca să fi cineva, arată-te prietenilor şi celor din jur aşa cum eşti tu. Dacă te acceptă e bine, dacă nu, ghinionrolling on the floor

happy

| darii a răspuns:

Fii tu insasti si nu incerca sa copiezi pe nimeni. Alege-ti propriul stil, fii iesita din comun decat celelalte fete din anturajul tau happy

| emoboy a răspuns:

Poi depinde cum te comporti. Populare sunt fetele acelea mai increzute.Mai devii populara daca te plimbi peste tot si vorbesti cu toata lumea.

| Fabolous a răspuns:

Incerci de 3 ori sa te sinucizi (fara reusita), te dai cu capu de pereti, sari la profesori, ii scuipi, te fu*i cu toti, dar cu multi ca sa ai reputatia de curva si apoi crede-ma vei fi foarte populara big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te porti exemplar si esti draguta cu toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eşti piţipoancă şi proastă te recunoaşte şcoala ca "Cea mai cool". Cel puţin la mine în şcoală după principiul acesta se aleg fetele populare oh go on.

Dacă nu, o să te ia toţi de fraieră sau o să fii un nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cele populare sunt cu aspect umbla toata lumea dupa ele se dau la toti popula e din principu cum a spus lady gaga si mai si is mandre si vb toata ziua la scoala si cea spus lady gaga. deci nu o sa ai ceva de castigat daca esti populara la scoala o sa scazi jos, la invatat deci pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cbvcb

| xXG3oRg3Xx a răspuns:

Te arunci de pe un bloc de 10 etaje si toata lumea o sa vorbeasca despre tine