| katy_9688 a întrebat:

Cum faci un Baiat sa Te ObSerVe?:-s.big grin

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai sa fi mereu aranjata, zambitoare, sa fi mereu naturala si tu insuti, sa il privesti intens, sa fi senzuala dar nici sa nu exagerezi, fi comunicativa, baga-te in seama cu el...

| dadaaaaa a răspuns:

Mergi lanag el, ii dai o palma peste cap si ii spui: Fraiere nu vezi ca incerc sa ma dau la tine?

Glumesc si eu, acum vorbind serios, cum zice si @monyk16 fi naturala.

| Punishment a răspuns:

Daca nu-i faci mici da' mici gesturi! sa fie ca alfel risti sa pari ori disperata, ori ciudata si niciuna din cele doua nu te ajuta, pe care sa le priceapa...slabe sanse. Dar nu stiu incearca sa fi putintel discreta.