| bella_8223 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa in ciuda minciunilor care se spun despre tine big grin?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Cu indiferenta fata de cei care spun minciuni, cu mult tupeu si multa vointa de ai arata ca acele vorbe sunt minciuni, si ca tu de fapt nu esti asa.

4 răspunsuri:
| diu a răspuns:

Poi daca sunt doar minicuni... Explicai ca sunt doar barfe rele si ca tu nu esti cum spun alti, incearca sa il convingi sa aiba incredere in tine si sa nu asculte de lume, kaci cine stie poate va pierde cea mai speciala fatawinking

| Bacemi a răspuns:

Il faci sa te cunoasca. Nu e greu. Arata-i ca vrei sa te cunoasca si ca vrei si tu sa il cunosti. Cauta-i compania si vezi cum faci sa il provoci sa vorbiti diverse chestii. Daca ii place cum gandesti iti va cauta compania si nu va fi greu de convins.

| asdfghgiklgk a răspuns:

Te apropii de el. Il faci sa vada cum esti tu de fapt. Daca va simti ceva pentru tine, cu siguranta nu va asculta ceea ce spun ceilalti! xo

| Floreenofficial a răspuns:

Fii tu, cat mai naturala! trebuie sa ii arati cum esti tu cu adevarat!