| Nata2001 a întrebat:

Cum îți dai seama dacă un băiat are prietenă(iubită)? Ajutor..Plss!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Nu prea poti sa iti dai seama doar uitandu-te la el. Urmareste-l pe Facebook, Instagram, vezi daca scrie mesaje des, ii faci avansauri si daca raspunde la avansuri inseamna ca e disponibil. Bafta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deschizi gurita si intrebi

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa-l intrebi in mod direct fara ocolisuri/menajamente, deoarece aproape sigur din priviri sau auzite probabilitatea de a afla ceea ce te intereseaza de fapt este ori neconcludent sau de cele mai multe ori gresit. Curaj!

| Schwarzkopf a răspuns:

In primul rand te evita, adica are pe altcineva in viata lui. In al doilea rand il vezi rar sau nu prea vorbeste cu nici o fata/baiat.