| ஐAdeஐ a întrebat:

Cum ii areti unui baiat ca iti place de el...sh cum il poti face sa te intrebe daca va comb?happy
cel mai bun rasp primeste fundita

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai dupa comportament adica daca te uiti la el si te comporti frumos cu el si problema este ca tu nu poti sa il faci sa te intrebe daca vrei sa fii cu el el trebuie sa te placa si sa tina la tine pentru asta trebuie sa il faci sa te placa sa incerci sa te apropii de el vb cu el pe mess si facebook intreaba-l de hobiuri si din astea intalnitiva pe afara si incearca sa arati bine pentru el multa bafta.

2 răspunsuri:
| Miyuki_1941 a răspuns:

Spune-i unui prieten sa o faca pentru tine!winking

| XK a răspuns:

Comporta-te frumos cu el, fa-l sa te doreasca. Dar totusi te-ai putea 'informa' daca si el simte ceva cat de mic pentru tine, sa nu te agiti degeabawinking