| Anxx a întrebat:

Cum ii dau de inteles ca il plac? adica ca vreau sa fim mai mult decat prieteni. nu ne cunoastem de mult dar simt ca ceva e intre noi, adica o oarecare apropiere si chiar unele gesturi ma duc cu gandul ca simte mai mult. Cum trebuie sa procedez? As vrea si parerile baietilorr big grin

2 răspunsuri:
| zuzapitika a răspuns:

Aca ai talent la scris ai putea sai scrii ceva prin care sai dai de inteles cal placihappypoate chiar sa-i spui mai mult...dar asta depinde de sentimentele tale

| EnvyU a răspuns:

O sa te intreb si eu pe tine. Ce faci atunci cand iti place de un prieten si vrei, DA VREI, sa fie mai mult decat o prietenie? nu incerci sa ii arati asta? cum? pai oricum vrei tu, il iei de mana, il inviti la o cafea si te dai pe langa el, cel mai rapid zic eu este sa ii dai un pupic pe gura asa inopinant laughing asta arata clar ca vrei sa fi cu el of of tineretul asta, de ce va ascundeti sentimentele?