| Paine2222 a întrebat:

Cum ii demonstrez ca o iubesc? fara bomboane si flori straight face

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nici vorbele nu ajută.
Prin gesturi și chestii aparent minore, ca și florile, însă pentru că fiecare persoană e deosebită, trebuie să afli ce-i place ei.
Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca fara bomboane si flori. daca dai cuiva bomboane si flori nu inseamna ca o iubeste pe respectiva persoana.

iubirea se demonstreaza prin fapte, dea lungul timpului. ma indoiesc eu ca la 14 ani stii ce inseamna sa iubesti o fata. sa nu crezi ca te ai trezit azi ca o iubesti, ii dai geaca ta ca ii era frig si gata ai demonstrat ce aveai de demonstrat

| alexutza071 a răspuns:

Buna! Fii mereu langa ea cand are nevoie de tine si nu o dezamagi niciodata.

| mery1934 a răspuns:

Arata-te interesat de ea,stai cat mai mult cu ea,razi la gumele ei,zambeste-i,fii gentleman cu ea,fa-i un compliment,orice lucru marunt conteaza pentru o fata. Vorbeste cu ea la telefon sau pe mess, cheam-o la un suc sau la un film, si dupa ce deveniti mai apropiati, incearca sa-i spui ce simti pentru ea, chiar daca nu o sa-ti fie usor.Iti urez succes!winking

| RobertSeFu a răspuns:

Pai te duci la ea si o bagi in discutie cu cv si pe urma o iei usor de mana Dar mai intai ii zici daca are un iubit! pentru mai multe add robert_bossboss!

| AndreeeMariii a răspuns:

Pai te duci la ea si ii spui exact ceea ce simti pentru ea si tot ce gandesti, daca si ea simte acelasi lucru ca si tine sigur va fi foarte emotionata pe moment, parerea mea este ca daca ii spui ce simti pentru ea sigur o va impresiona si nu este nevoie de flori sau ciocolatahappy.
Sper ca te-am ajutat:*.