| Alleexandraaa20 a întrebat:

Cum ii fac pe parinti sa ma lase afara pana la 12 noaptea?

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Faci 18 ani. Tu de-abia începi clasa a 9a, nu îi convingi acum cel puțin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te considera încă "copilașul" lor sau doar sunt protectivi. Știu și eu ce dezmățuri frumoase sunt dupa ora 12, am fost și eu adolescent laughing
Totusi, arată-le ca esti responsabila, și ca nu umbli cu "golanii" prin oraș - gen e bine sa bagi și minciuni happy
Pe deasupra mai e și vara! Și se și termina. Arată-le ca vrei sa profiți de tot timpul rămas alături de prietenii tai, sa-ți reincarci bateriile pentru următorul an școlar.

Tu cum ai proceda, totusi? laughing

| Kerre a răspuns:

Ei incerc doar sa fie niste parinti protectivi. Acum la ce golani merg pe strada gata sa sara pe tine ii inteleg.

| Bobbye a răspuns:

Fa-i sa inteleaga ca daca au nevoie de cineva sa lege in casa, sa-ti ia ceva animal de companie.