| IoNeLa_8986 a întrebat:

Cum ii la liceu? Nashpa sau Fain? rasp va rogghappy

6 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Sincer ...super misto

| NoNameGee a răspuns:

Este cel mai fain posibil.
E de invatat da` nu'i panica ca este si multa distractie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naşpa şi fain.Niciodată nu va fi doar naşpa sau doar fain. Trebuie doar să ştii cum să faci să fie frumos şi să treci peste chestiile urâte care se întâmplă. Îmbină utilul cu plăcutul şi o să-ţi placă. Învaţă şi în acelaşi timp distrează-te cu cei din clasă.

| cremitaa a răspuns:

Din punctu meu de vedere. mai frumos a fost in generala. pentru ca la liceu dai de tot felul de persoane. dar. dupa ce va acomodati uni cu alti... o sa fie chiar frumos...

| adriana_3818 a răspuns:

Hmm...pe parcursul liceului n-as fi zis ca e frumos.dar chiar astazi am avut festivitatea d absolvire a liceului.si imi pare atat d rau ca s-a terminat.n-am cuvinte.CEI MAI FRUMOSI ANI sunt anii d liceuhappy

| xlmpq a răspuns:

Pai in mare parte e fain, acu depinde si de ce colegi o sa ai