| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii multumesc crushului meu ca i-a pasat de mine, adica eu m-am lovit ma rog si el m-a intrebat daca nu vreau sa merg la cabinet, nu e nimic extrem dar as vrea sa ii multumesc si nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| fraumara a răspuns:

In realitate as zice.Sa aduci vorba de intamplare intr-un mod subtil si dupa zici un "A, mersi oricum de ajutor" plus zambet plus privire.rolling on the floor

Daca apreciezi ajutorul, lasa un like pe site-ul
iamthefashiongirl.simplesite.com

7 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Gestului a fost unul frumos dar ..firesc. E suficient un "mersi pentru."
Daca exagerezi, omul poate intelege ca a facut ceva iesit din comun si uite asa dispare firescul si normalitatea.
eu acum insist pe ideea ca e bine sa raspundem binelui cu bine dar sa tinem cont de ..rapoarte si proportzii.

| anonim_4396 explică (pentru Ara997):

Si cum sa ii zic mai exact

| anonim_4396 explică (pentru Ara997):

Cum sa ii trimit mai exact?!

| fraumara a răspuns:

NU exagera.Asteapta un moment potrivit si zi un Mersi si zambeste.
Ai grija. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru fraumara):

Prin mesaje? si doar un mersi ce ar stii el ca inseamna?

| Ara997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vrei sa folosesti "ocazia" ca sa-i comunici mai multe... cred ca ideealuifraumara e f, buna "un mersi pentru faza cu... " in viu grai, urmat de un zambet larg si o privire directa ar spune suficient de multe.

| anonim_4396 explică (pentru Ara997):

K mss

| fraumara a răspuns (pentru anonim_4396):

In realitate as zice.Sa aduci vorba de intamplare intr-un mod subtil si dupa zici un "A, mersi oricum de ajutor" plus zambet plus privire.rolling on the floor

Daca apreciezi ajutorul, lasa un like pe site-ul
iamthefashiongirl.simplesite.com