| Premiantul99 a întrebat:

Cum ii pot spune unei unei colege de clasa ca-mi place de ea? Am 13 ani si sunt FOARTE timid. Ar fi o greseala mare sa o intreb pe mess? Nu o pot prinde niciodata singura, ca sa o intreb. Ce sa fac? Ce sa-i spun? Mi-e teama ca voi fi respins si toata clasa va rade de mine. Astept raspunsuri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BhaaaXa a răspuns:

Buna!
Incearca sa vorbesti cu ea pe messenger,si sa'i spui ca iti este draga.
Cu rusinea nu rezolvi nimic.
Asa ca incearca sa prinzi curaj,daca vrei o poti chema p'afara, mergeti la o plimbare, discutati si tot ii spui ceea ce simti pentru ea.
bafTa!
funda?happy