| WOLFRAM a întrebat:

Cum ii poti demonstra cu adevarat unei fete cata de mult o iubesti? am 15 ani...(incepator)

Răspuns Câştigător
| spiniii a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa ii dai un trandafir[eu una nu.s "pro" dulcegariilor dar asa ii dai de inteles ca ti la ea]. atunci cand e suparata fa.o sa rada, sa se simta bine in compania ta, sa "construiesti" amintiri placute.si o sa vezi ca o sa mearga.happy. bafta!

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca ai putea incepe prin a-i duce o floare, a-i scrie ceva frumos intr-o felicitare de 1 martie ca tot e aproape, un martisor frumos, sa o scoti la plimbare pe afara, sa ii arata-i ca e cea mai importanta pentru tine, sa ii acorzi multa atentie, etc!

| darko23able a răspuns:

Daca ai vei spune ca o iubesti cu siguranta o sa te ia de prost si o sa inceapa sa faca ce vrea din tine.asa ca sfatul meu nu-i spune arata-i prin faptewinking. lasao pe ia sa isi dea seama cat de mult tii la ea.asculta-mi sfatul te invat de bine iti spun din proprie experienta.nu te lasa sedus de vrajeala ei daca te intreaba daca o iubesti fii mai pervers las-o pe ea sa-ti spuna priima si vei vedea efectele...o sa-mi dai dreptatewinking

| walk94 a răspuns:

Spunandui ca o iubesti, doar atat nimic mai mult