| Gaby_5114 a întrebat:

Cum ii poti spune sau arata unui băiat in mod indirect ca suferi din cauza lui?

7 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Spune-i in fata! e cel mia simplu... sau poti sa faci asa cu un ochi in sus, si celalalt in jos. laughing)))))))))

| MissL a răspuns:

De ce ai face asta? Niciodata nu-i arata unui barbat ca suferi pentru el sau din cauza lui, ii dai doar satisfactie poate, tu ar trebui sai arati ca iti e mai bine fara el ca esti fericita fara el (chiar daca nu e asa) sa zambesti cand il vezi sai vorbesti sec si sa fi rece si indiferenta cu el, atunci il faci pe el sa sufere, pentru ca barbatii trebuie sa sufere nu femeile, ei sunt porcii, si cand ei te vad distanta si indiferenta ca tie iti merge foarte bine fara el, el se intoarce la tine, si tu atunci poti sa ii intorci spatele sa spui "nu baby nu, pa si pusi "batting eyelashes Asta e satisfactia ta ca femeie, sa-l faci pe el sa sufere sai raspunzi cu aceeasi moneda dupa ce tia clacat el sufletul in picioare, asa ca mult mult succes scumpo! :*

| diidii a răspuns:

Puneti statusuri legate de asta (gen:te-am pierdut etc etc.), poate te intreaba el din cauza cui si asta e cel mai mare prilej de aii spunewinking
Sper ca te-am ajutat:*
funda?batting eyelashes

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pentru ce sa ii arati ca suferi dupa el? Sa te creada naiva si sa creada ca poate face ce vrea cu tine?
Cred ca nu e o idee tocmai buna, pentru ca nu castigi absolut nimic.
Daca stai in preajma lui si daca suferi dupa el, asta se vede clar, fara eforturi.Doar in cazul in care sti sa te prefaci bine, nu isi va da seama ca suferi.

| CaroleVoicu a răspuns:

Ii spui unui prietene de-ale tale sa ii spuna asa:"ba nu vezi ca sufera din cauza ta si tie nici nu-ti pasa".
si atunci o sa se gandeasca la ce o facut sa te supere si daca ii genu de baiat de treaba o sa-ti ceara scuze.
...:::FUNDA:::?

| Pinkyyy;x a răspuns:

Dar de ce i-ai arata? Sa isi ia lumea in cap? Nu ii raspunzi la telefon, nu il bagi in seama, ii arati ca esti suparata, vorbesti pe alt ton, astepti de la el mai multe.

| Wheezer a răspuns:

Sa fii foarte trista in preajma lui, sa pui statusuri triste cred, ca asta ii va atrage atentia asta daca inca mai tine la tine succes