| Sonyuk a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca il plac?! stiti eu sunt mai timida...am incercat sa o fac dar imi e prea frica sa vorbesc cu el fiindca am in minte gandul ca ma va respingesad

Răspuns Câştigător
| dany_6773 a răspuns:

Daca esti frumoasa si acel baiat nu are prietena nu te va respingewinking. trebuie sa ai incredere in tine si sa ii spui mai repede ca iti place de el.nu astepta prea mult ca poate sa ti-l fure altatongue...imi dai fundita? pls

4 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Oo nu un baiat nu respinge niciodata o fata doar ca date si tuh p langa el fa ca el sa fie acela care va vrea sa te aiba ca iubitha big grin

| d3nisa202 a răspuns:

Pai... poti sa-l intrebi daca te place si daca te intreaba dc ii intrebi asta ii spui ca o fata credea ca te place! Si daca ai norocu sa te placa.Sti tutongue.Noroc

| TeooSmilee a răspuns:

Nu te mai gandi la asta. spune-i:ai vrea sa fi cu mine? si daca nu vrea e pierderea lui, nu? noroc mult. funda?

| Alina_8783 a răspuns:

Depinde si cum este baiatul, cum se comporta cu tine, cum se uita la tine, nu ar avea rost sa te bagi singura in seama cu el daca el incearca sa te respinge happy