| sunnylove a întrebat:

Cum il invit pe tipul de care imi place la banchet? Trebuie sa mergem cu partener, si nu cred ca se simte el sa ma invite.Este normal sa il invit? Il plac mult happy.

3 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Pai te duci si il inviti tu prima pana nu se trezeste alta fata sau pana nu invita el o alta fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, baieti isi porci la fazele astea... nu stiu cand sa actioneze. sau nu te place si atunci asta ee...lasa ca o sa dansezi bine si singura oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, baieti is niste porci.nu stiu cand sa actioneze, sau poate nu te place si atunci asta ee.lasa ca o sa poti dansa si singuraoh go on.