| brunetamea a întrebat:

Cum imi aflu si eu parola de la mess dk nu mai stiu raspunsurile de la intrebarile pe care mi le pun ca sa imi pot recupera parola?

3 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Poi nu cred ca poti happy adica eu mi-am recuperat parola de cateva ori. daca sti parola si id este blocat... dar parola sa fie corecta tyl fac eu.winkingwinking deci add printesa_ubita2000

| Venom_5015 a răspuns:

Daca ai un hack bun dawinking daca ai nevoie contacteazama...winking id meu la una dintre intrebariwinking

| lesslonleygirl a răspuns:

Well... nu pre mai este nimic de facut. doar sa iti faci un id nou. poate poti sa-ti faci unul cu acelasi nume. sau. mrg. poate doar o litera/cifra schimbata funda. te implooorrr. please. plizz... plizzzzzzzzzz