| wizopo2 a întrebat:

Cum imi dau seama ca o fata ii place de mine? big grin

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Depinde de personalitatea ei, dar în general se comportă diferit cu tine faţă de ceilalţi băieţi.

| Luori a răspuns:

Stii cate astfel de intrebari s-au pus pan' acum?! De curiozitate, intereseaza-te.
Unele din semnele care le arata ar fi : iti acorda atentie, importanta, iti zambeste des, te priveste insistent, te urmareste cu privirea, se apropie de tine ( depinde daca nu este timida, daca nu-i rusine, daca-i indeajuns de "curajoasa" ).