| roox a întrebat:

Cum îmi dau seama că o persoană mi-a dat ignore sau m'a dat pe invisible?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În niciun caz cu link-urile de mai sus. Fie că ai ignore, fie că ți-a dat invizibil, tot offline o s-o vezi pe acea persoană indiferent de status-ul ei.
Singura soluție (în cazul în care te are la invizibil) e să-i dai buzz, dacă scrie în acel moment, cursorul se va muta în fereastra ta și vei vedea acolo că „X scrie un mesaj".

11 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Nu iti mai apare niciodata online...pana cand nu te sterge din lista de ignore sau nu "te da pe online" big grin

| Aly07 a răspuns:

Scuze dar nu ai cum.

| cretzufinish a răspuns:

Poi daca e pe invisible cu programele astea de mai sus nu ai de unde sa-ti dai seama daca il vezi numai tu pe invisible sau e pentru toata lumea. Iar pentru ignore nu exista program, eu nu am auzit.

| aniohetova a răspuns:

Deci site-ul asta "http://www.imvisible.ro/" e cel mai bun, crede-ma pe cuvant. Adica de fapt incearca si ai sa vezi.:P

| BabyPink a răspuns:

Daca ştii că persoana respectivă este online(sau invisible) şi asta o poţi căuta pe ascuns.ro sau orice altă adresă pentru. aşa ceva, iar dacă este conectat intri pe el şi dai de la IMVironment-> See all IMVironment->yahoo! Tools->Doodle şi dacă persoana respectivă ţi-a dat ignore o sa îţi scrie "waiting for your biddy to load Doodle" iar dacă nu ţi-a dat ignore o să ţi se deschidă pagina de desen şi o să poţi desena.
Sper că ai înţeles!

| Zambete89 a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/

fundita:p?
app daca te-a dat pe invizibil si ai mess`u 10 iti poti da seama ca se vede avatarul daca este pe invizibil daca ti-a dat ignore nu se vede nimic, si daca e offline la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifici pe www.ydetector.ro...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un scan pe http://www.detector-invisible.com/ are si un soft pentru pc :) bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci stiti ce se intampla atunci cand acea persoana mi-a dat add, mi-a aparut online dar dupa cateva momente nu-mi apare online si dedesubtul statusului are add request pending, desi ea mi-a dat accept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rezolvat-o nu stiu ce se intamplase.Ca nici eu nu-i apaream online si nici ea mie

| coco_6679 a răspuns:

Www.ascuns.ro ...Bafta!