| Ariana54 a întrebat:

Cum imi dau seama cand un baiat ma place? Toata clasa imi spune ca "El te place, tu nu-l placi?"...Si cand e de fata cand spune cineva aceste cuvinte si se uita la mine oarecum rusinat L-am intrebat odata daca ma place, s-a uitat in ochii mei mi-a zambit si a plecat.Ce inseamna? Ma place?

Răspuns Câştigător
| Melly98 a răspuns:

Da te place. Prin ati zambi si a pleca se poate citi : te simpatizez si te plac dar ma simt stanjenit sa raspund in fata tuturor chiar si in fata ta.
Probabil e la prima dragoste love struck dai bataie fetito!

1 răspuns:
| iSaidNo a răspuns:

Darling,nu exista indoieli.Cu siguranta te place. Daaar, daca ne inselam, incearca sa afli mai mult.Ca nu cumva sa-l intrebi "Vrei sa fim impreuna?" si el sa nu te placa.Se poate sa fie doar dragut, dar ma indoiesc. Oricum, succes! :3