| ElenaEly18 a întrebat:

Cum imi dau seama daca am o reputație proastă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vorbesc oamenii pe la spate, multa lume nu vrea sa se imprieteneasca cu tine fiindca au auzit anumite chestii adevarate sau mai putin adevarate despre tine, cand mergi intr-un loc in care nu cunosti lume si se uita persoanele la tine, fiindca desi tu nu ii stii, ei stiu multe despre tine, chiar mai multe decat stii tu, saaau, poti intreba un prieten sau o prietena, coleg sau cineva apropiat, daca se corbeste de rau despre tine prin scoala sau pe afara

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Îți dai seama după cum reacționează cei din jurul tău când te văd.