| sined a întrebat:

Cum imi dau seama daca fata pe care o plac ma place si ea pe mine?

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, nu poti fi niciodata sigur dar totusi fetele se cam dau de gol de obicei, fata de baietihee hee...depinde acum si de fata, daca te place te priveste intens, iti zambeste, sau iti ocoleste privirea depinde... vorbeste frumos cu tine, se baga in seama, e emotionata in preajma ta, se intimideaza, depinde si de felul fetei de a fi, ca altele mai cu tupeu, face glume, face pe indiferenta, etc.