| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca imi place un baiat? Cam prosteasca intrebare dar vreau sa stiutongue

Răspuns Câştigător
| AaBb a răspuns:

Pai, de obicei cand iti place ceva, vrei sa obtii cat mai mult.
De exemplu un ahtiat de dulciuri vrea sa manance cat mai multe, cat mai des.
Un gurmand, vrea sa manance cat mai multa mancare, buna, cat mai des.
Asa si tu. Daca chiar iti place persoana respectiva, simti o atractie neobisnuita sa stai pe langa el, sa-l vezi, sa vorbesti cu el, sa-l asculti, sa pierzi timpul cu el.
happy

5 răspunsuri:
| ριтιquтss a răspuns:

Asculta-ti inima(ciudat, n-am mai zis asta niciodata). Si observa cum te comporti cu el.

| ştrumf_8528 a răspuns:

Pai. tu ce simti?
Fluturi in stomac. cand il privesti/ te gandesti la el ai pupilele dilatate. iti arde fata?
laughing)
dupa, fa diagnosticu` laughing)

| alexandraskizwx a răspuns:

Daca te baga in seama, daca Vorbeste cu tinee...
Sau cel mai bine i-ai spunee (daca si tie iti place de el)
Adica... Orice ar face e Evidennt!
Fundaaapuppy dog eyes?

| noooname a răspuns:

Dupa comportamentul lui.
De exemplu : il intereseaza ce faci?
Sau daca vorbesti cu el in fiecare zi!

| TheOceanIsMyLife a răspuns:

Din comportamentul lui rezulta totul si apropo colega la cine te referi?
Te priveste, ii pasa de tine, iti zambeste cum altor fete nu le-o face...
Diana, sa-mi zici de cine vb (sunt o colega de-a ta)...