| anonim1999mcf a întrebat:

Cum imi dau seama daca la o fata ii place de mine sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca te priveste, daca iti i zambeste si daca vorbeste cu tine, înseamnă ca are câteva sentimente pentru tine. Daca te ignora, înseamnă ca nu ai noroc, dar o poti face sa se indragosteasca de tine.

2 răspunsuri:
| KRIIIX a răspuns:

Îți cumperi toate manualele de limba și literatura română, înveți din ele și îți vei da seama " dacă la o fată " îi place de tine!

| Jipa95 a răspuns:

Iti comenteaza pozele de pe fb, se uita lung la tine, iti zambeste! happy